Restauracja

Żurawina

Żurawina

ul. Żurawia 32/34

00-515 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

8:00 - 0:00

8:00 - 0:00

0:00 - 0:00

8:00 - 0:00

8:00 - 0:00

8:00 - 0:00

8:00 - 22:00

Dzisiaj: 8:00 - 0:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 130 os.

SALĘ

1. do 100 os.
2. do 30 os.

 • Europejska
 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Mens Night

  Mens Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Restauracja Żurawina przy ulicy Żurawiej 32, to miejsce z duszą. Eleganckie wnętrza, kulinarny kunszt oraz doskonała lokalizacja w centrum Warszawy zarówno zachwyca i przyciąga osoby spragnione restauracyjnych doznań. Tajemnica Żurawiny kryje się w perfekcji dbania o każdy szczegół i potrzebie stworzenia miejsca, do którego chce wracać każdy.

Restauracja powstała z zamiłowania do dobrej kuchni i wykwintnych trunków, zarówno win jak i cocktaili. Żurawina to miejsce o nowoczesnym wyglądzie, w którym królują świeże aromatyczne dania oraz wina odpowiednio dobrane do każdej z potraw.

Jak wygląda impreza w Żurawinie? Event manager Żurawiny służy pomocą przy opracowaniu koncepcji, stworzeniu scenariusza, doborze odpowiedniego menu. Event koordynuje na każdym jego etapie. Lokal zapewnia obsługę techniczną, dekorację wnętrza oraz oprawę artystyczną.

Restauracja Żurawina to idealne miejsce na śniadania prasowe, prezentacje produktów, konferencje i szkolenia, degustacje, uroczyste przyjęcia oraz wiele innych wydarzeń specjalnych. Mamy możliwość rezerwacji całego lokalu na maksymalnie 130 osób. Żurawina podzielona jest na dwie części, antresolę oraz parter. Antresola, która pomieści do 30 osób, daje możliwość obserwacji całego parteru, parter znowu jest w stanie pomieścić do 100 osób.

Nie czekaj, zorganizuj swój event prywatny lub firmowy w Żurawinie!

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...