Restauracja

Zachodni Brzeg

Zachodni Brzeg

ul. Wioślarska 10

00-411 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 2:00

12:00 - 2:00

12:00 - 22:00

Dzisiaj: 12:00 - 22:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 270 os.

SALĘ

do 70 os.

OGRÓDEK

do 200 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Mens Night

  Mens Night
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Zachodni Brzeg to restauracja z kuchnią izraelską położona przy Bulwarach Wiślanych, z wychodzącym na nie tarasem. Serwuje dania kuchni bliskowschodniej, dlatego też wygląd lokalu inspirowany jest tym regionem kulinarnym. Wnętrze ozdobione jest dużą ilością arabesek oraz ornamentów charakterystycznych dla krajów wschodnich. Prawa strona lokalu przypomina ulicę z poprzecieranymi, szarymi ścianami oraz białymi kafelkami w czarne gwiazdy, palmami wiszącymi w doniczkach i klimatycznymi lampami. Ściany lokalu ozdobione są muralami oraz graffiti przeniesionymi z muru oddzielającego Palestynę i Izrael.

Wyjątkową atmosferę na zewnątrz zapewnia taras Zachodniego Brzegu z którego rozpościera się piękny widok na Wisłę. Wielkie donice z palmami zostały obudowane drewnem, dzięki czemu pełnią rolę siedzisk, a za komfort odpowiadają niebiesko-białe poduszki. Na leżakach z kolei w pogodny dzień można pić drinki podziwiając rozpościerającą się przed oczami panoramę rzeki.

W Zachodnim Brzegu zjeść można tradycyjne potrawy kuchni izraelskiej oraz napić się drinków przygotowanych przez profesjonalnych barmanów. Atmosfera jest przyjazna i luźna, dlatego jest to idealne miejsce na zorganizowanie spotkania z przyjaciółmi, rodziną czy drugą połówką. Lokal organizuje także eventy firmowe, bankiety, szkolenia oraz konferencje. Nie czekaj i odwiedź Zachodni Brzeg z Lokalowo!

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...