Restauracja

STIXX Bar & Grill

STIXX Bar & Grill

Plac Europejski 4A

00-844 Warszawa, Wola

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

8:30 - 0:00

8:30 - 0:00

8:30 - 0:00

8:30 - 0:00

8:30 - 2:00

13:00 - 2:00

13:00 - 22:00

Dzisiaj: 8:30 - 0:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 1000 os.

SALĘ

1. do 150 os.
2. do 50 os.
3. do 30 os.
4. do 20 os.

VIP ROOM

do 10 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Mens Night

  Mens Night
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

STIXX Bar & Grill to jedyna taka restauracja w Warszawie. Tętni życiem do późna, oferując wybór wykwintnych potraw z całego świata, barmani zaś serwują wyśmienite koktajle przy najdłuższym wolno stojącym barze w mieście.
Taras z rozsuwanym dachem i widokiem na Warsaw Spire to idealne miejsce na chillout przy drinkach oraz muzyce od rezydujących didżejów. STIXX to także weekendowe występy coverowych zespołów na scenie STIXX LIVE i tańce na parkiecie do późnych godzin nocnych.
Goście STIXX cenią nie tylko doskonałe jedzenie, lecz także klimat Nowej Warszawy, jaki tam panuje: z jednej strony wykwintny i wyrafinowany, a z drugiej – stylowy i rozrywkowy.

RESTAURACJA
Międzynarodowy zespół szefów kuchni zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata. W menu restauracji znalazło się wszystko, co najlepsze: steki z wołowiny sezonowane w STIXX, wołowina Wagyu, tatar z tuńczyka, mule w białym winie, foie gras, pad thai oraz wiele innych.

CENTRUM BIZNESOWE
Sale konferencyjne, pomieszczenia na imprezy firmowe oraz cała restauracja, łącznie z tarasem, tworzą przestrzeń o powierzchni 2000 m² wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i nowoczesne oświetlenie. STIXX to idealne miejsce, jeśli planujesz wprowadzenie nowego produktu na rynek, spotkanie networkingowe, spotkanie rady nadzorczej, szkolenie, całodniową konferencję lub dużą imprezę firmową do 1000 osób.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00–18:00 warto zrobić sobie przerwę w pracy i przyjść na business lunch – spektakularna, otwarta na restaurację kuchnia serwuje potrawy z całego świata.

LOKALIZACJA
STIXX znajduje się w samym środku nowego biznesowego centrum Warszawy – w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, Hotelu Hilton i stacji metra Rondo Daszyńskiego. W pobliżu 190 podziemnych miejsc parkingowych.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...