Ritual

ul. Mazowiecka 12

00-048 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

22:00 - 5:00

Nieczynne

22:00 - 5:00

22:00 - 5:00

20:00 - 5:00

22:00 - 5:00

Nieczynne

Dzisiaj: Nieczynne

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 350 os. (440m²)

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Mens Night

  Mens Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Ritual Cocktail Club to niezwykłe, wyjątkowe miejsce dla wymagających. Wieczorem elegancki cocktail bar. Nocą klub, w którym panuje jedyna w swoim rodzaju ciepła, intymna i tajemnicza atmosfera. Tu każda spędzona chwila jest swoistym rytuałem.

Ritual tworzony był od początku przez najlepszych barmanów w Polsce - Mateusza Szuchnika i Pawła Rodaszyńskiego - zwycięzców prestiżowych konkursów World Class Poland. Autorska karta koktajli Ritual jest bardzo bogata i zróżnicowana.  Tworząc ją czerpano inspiracje ze starej szkoły i korzeni sztuki barmańskiej, mając jednak na uwadze najnowsze trendy i innowacyjne pomysły.

W karcie znajdziecie zawsze specjalne menu koktajli "Rituals" wyróżniających się specjalnymi rytuałami przygotowania oraz serwowania np. "The Ritual Manhattan" infuzowany dymem z cygar lub "Sweet like Cardhu" ze specjalnym perfumowanym rytuałem.

W Ritual każdego wieczoru usłyszeć można najlepszą muzykę na żywo. W tygodniu są to kameralne koncerty w koktajlowym wydaniu, a w weekend energetyczne sety koncertowe z muzyką taneczną na żywo przeplatane z muzyką klubową serwowaną przez czołówkę polskich i zagranicznych dj'ów. 

Oprócz najlepszych koktajli Ritual serwuje także wyśmienitą kuchnię. Przekąski, dania główne, desery oraz świeże ostrygi. Kuchnia działa do późnych godzin nocnych, zatem jest to świetna alternatywa dla głodnych zarówno imprezowych, jak i kulinarnych wrażeń. 

Do dyspozycji Gości oddano 280 m2 na parterze oraz 160 m2 antresoli, dwa przestronne bary, parkiet, strefę stolików koktajlowych, strefę lounge oraz komfortową, przepiękną strefę VIP na antresoli.

Podział klubu na część barową oraz antresolę daje możliwość organizowania różnych wydarzeń i eventów w najlepszym stylu. Klub może pomieścić nawet 350 osób i idealnie nadaje się na organizację imprez firmowych czy tematycznych koncertów. Dla mniejszych grup przeznaczone są strefy VIP oraz antresole, które idealnie sprawdzą się na organizacją prywatnych urodzin lub mniejszych wyjść firmowych.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...