Restauracja

Przystanek Młociny

Przystanek Młociny

ul. Żubrowa 17

01-978 Warszawa, Bielany

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

Dzisiaj: 0:00 - 0:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 60 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Mens Night

  Mens Night
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Przystanek Młociny to bar-kawiarnia znajdujący się koło Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dzięki czemu w tygodniu często zaglądają tutaj studenci. Ciemne ściany wewnątrz lokalu ożywiają kolorowe, wzorzyste kanapy, obite tkaniną niebieskie drzwi oraz czerwone serwety na stolikach. Przy barze znajdują się półki z dużą ilością alkoholi do wyboru. Dla chętnych Przystanek Młociny oferuje ciekawą formę spędzenia czasu - zagranie w gry planszowe. Palacze oraz niepalący odnajdą się w ogródku, idealnym na cieplejsze dni.

W barze dostępny jest duży wybór piw w różnych odmianach i kombinacjach z sokami – jak np. portera z sokiem ogórkowym. Do jedzenia Przystanek Młociny proponuje proste posiłki oraz ciasta. Napić można się także kawy, czekolady oraz ciepłej herbaty.

W weekendy Przystanek Młociny organizuje imprezy zamknięte w formule „Domówka poza domem”. Mamy możliwość wynajęcia lokalu na wyłączność pod każdą imprezę prywatną lub firmową. Właściciel, w zależności od naszych wymagań może zająć się organizacją imprezy kompleksowo lub udostępnić lokal i pozwolić zająć się organizacją samodzielnie. Profesjonalizm w organizacji imprezy z poziomu właściciela Przystanku Młociny - Łukasza Marksa doceniła każda osoba, która powierzyła mu organizację swojej imprezy. Swoje doświadczenie buduje od 6 lat i może pochwalić się znakomitymi recenzjami, jakie dostają jego lokalizacje Przystanek Młociny oraz Przystanek Wisła w kanałach społecznościowych.

Przystanek Młociny jest świetnym miejscem na spotkanie ze znajomymi podczas sportowych wieczorów – wewnątrz znajdziemy duży ekran na którym puszczane są transmisje. Zabawne wierszyki na ścianach, pomysłowe menu – to wszystko sprawia, że Przystanek Młociny posiada tak wyjątkową atmosferę.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...