Restauracja

Pianka

Pianka

ul. Zgoda 12

00-012 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

0:00 - 0:00

Dzisiaj: 0:00 - 0:00

Rezerwując z Lokalowo dostajesz 10% rabatu!
Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 70 os.

SALĘ

do 50 os.

 • Autorska
 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Mens Night

  Mens Night
 • Na sportowo

  Na sportowo
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Pianka food&drink to miejsce, które powstało z miłości do świeżego, niepasteryzowanego piwa, świetnego jedzenia i spotkań w dobrym towarzystwie. Położony w centrum Warszawy lokal otwarty jest dla gości siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. To wyjątkowe miejsce w centrum stolicy, w którym można smacznie i świeżo zjeść o każdej porze dnia i nocy.

Wnętrze Pianki urządzone jest w stonowanym, klasycznym stylu, przez który mocno przebijają się drewniane akcenty. Dzięki temu wystrój lokalu może się zmieniać w zależności od potrzeb gości - może być elegancką restauracją albo kubańskim barem na plaży. Piankę można wynająć na ok. 50-70 osób, z gwarancją, że oferta restauracji będzie przystosowana indywidualnie do naszych potrzeb.

Niekwestionowaną zaletą restauracji jest świeże, niepasteryzowane piwo, przewożone i przechowywane w specjalnych tankach, w idealnej temperaturze 6°C; dzięki temu trunek zachowuje pełnię smaku świeżo uwarzonego piwa. Jedzenie podawane w Piance to niezwykłe połączenie tradycyjnej kuchni polskiej z oczekiwaniami prawdziwego piwosza - dlatego w karcie znajdziecie zarówno tradycyjnego tatara wołowego, jak też hamburgera czy hummus. W tygodniu zjecie tu lunch za jedyne 19,90 zł, codziennie natkniecie się również na Happy Hours.

Pianka to idealne miejsce na spotkania z każdym i o każdej porze - na wieczorną randkę, rodzinne śniadanie czy nocny wypad ze znajomymi. Dobre jedzenie, dobre piwo, miła atmosfera - czego chcieć więcej? :)

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...