Restauracja

Munja

Munja

ul. Grzybowska 43

00-850 Warszawa, Wola

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

12:00 - 23:00

12:00 - 23:00

12:00 - 23:00

12:00 - 23:00

12:00 - 0:40

12:00 - 0:40

12:00 - 22:22

Dzisiaj: 12:00 - 23:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 160 os.

SALĘ

1. do 100 os.
2. do 50 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Mens Night

  Mens Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Munja to jedyna restauracja w Polsce serwująca kuchnię adriatycką – pełną bałkańskiego ognia, a jednocześnie śródziemnomorsko lekką. Nasz grill płonie najmocniej w Warszawie! Jedzenie ogrzane ogniskiem opalanym węglem i drewnem smakuje najlepiej. Znajdziecie u nas tradycyjne dania z krajów leżących nad Morzem Adriatyckim, w obfitym, intensywnym, ale i nowoczesnym wydaniu. Munja jest tworzona przez czarnogórską rodzinę i jej polskich przyjaciół. Chcemy, aby każdy czuł się u nas jak w gościnnym bałkańskim domu, z którego trzeba wyjść najedzonym i szczęśliwym.

Nasza restauracja mieści się przy ulicy Grzybowskiej, 2 minuty od ronda ONZ, w centrum kulturalnym i biznesowym Warszawy. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego wieżowca, jest duży i przestronny, z kuchnią otwartą i świetnie wyposażonym barem.

Nasza oferta jest doskonale przystosowana dla firm – mamy duże doświadczenie w organizacji spotkań firmowych, imprez integracyjnych a także business lunchów. Do Państwa dypozycji jest duży monitor LCD, rzutnik, mikrofon i dobry system nagłośnienia.

Munja jest najlepszym miejscem, w jakim możesz celebrować wspólne chwile z bliskimi takie jak urodziny, chrzest czy komunia. Najmłodsi są u nas mile widziani – w każdą niedzielę dostępny jest kącik zabaw, zaś w tygodniu dysponujemy specjalnymi krzesełkami dla dzieci do lat 3 oraz kolorowankami.

Chcesz zorganizować wieczór panieński lub kawalerski? U nas możesz liczyć na zabawę w bałkańskim stylu! Nasi barmani przygotują dla ciebie przepyszne drinki i koktajle. Chcesz zaprosić na romantyczną kolację kogoś wyjątkowego? Postaw na oryginalną kuchnię i rozmowy przy kieliszku domowego, czarnogórskiego wina.

Wieczorami w weekendy dodatkową atrakcją jest bałkańska muzyka na żywo. Na prośbę gości załatwiamy zespół i fotobudkę na specjalne wydarzenia. Jak wspólne wyjście to tylko do Munji.
Jedz, pij i biesiaduj bez granic – dobre jedzenie nie tuczy, a restauracje są po to, by spędzać w nich radosny czas! Do zobaczenia, czyli vidimo se!

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...