Restauracja

Kuchnia Warszawska

Kuchnia Warszawska

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33

00-379 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

6:30 - 22:00

6:30 - 22:00

6:30 - 22:00

6:30 - 22:00

6:30 - 22:00

6:30 - 22:00

6:30 - 22:00

Dzisiaj: 6:30 - 22:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 180 os.

SALĘ

1. do 130 os.
2. do 48 os.

 • Polska
 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Restauracja zachowująca klimat PRL-u to Kuchnia Warszawska zlokalizowana na pierwszym piętrze w hotelu Logos, tuż nad brzegiem Wisły. Znajduje się niedaleko takich obiektów jak Teatr Ateneum, Centrum Nauki Kopernik czy Most Świętokrzyski. Dzięki takiemu położeniu lokalu po zapadnięciu zmroku przed gośćmi rozpościera się klimatyczny widok oświetlonego przeciwległego brzegu rzeki.

W Kuchni Warszawskiej panuje atmosfera jak za czasów PRL-owskiej stolicy – budynek restauracji powstał w latach 60-tych. Aby jeszcze bardziej poczuć klimat dawnej Warszawy, na ścianach można podziwiać litografie „Typy Warszawskie” Józefa Rapackiego, grafika i malarza okresu międzywojennego. Wyjątkowy nastrój podkreśla dyskretny akompaniament muzyki, przy której goście konsumują posiłek. Na szczególną uwagę w menu zasługują mięsa, w których specjalizuje się szef kuchni oraz dania tradycyjne, takie jak flaki z Różyckiego czy żurek staropolski.

Restauracja organizuje imprezy okolicznościowe oraz inne imprezy zamknięte nawet na 180 osób. Odbywać́ się̨ one mogą̨ na sali głównej, która jest w stanie pomieścić do 130 osób, bądź też w kameralnych gabinetach, gdzie zmieści się 48 osób. Gabinety są jednymi z bardziej sztandarowych pomieszczeń w restauracji - wchodząc do środka goście przenoszą się w czasie do lat 60.

Kuchnia Warszawska posiada doświadczenie w obsłudze gastronomicznej dużych grup. Oferuje kompleksową obsługę zjazdów, konferencji oraz szkoleń. Wszystkie powierzchnie konferencyjne wyposażone są w system audiowizualny oraz WiFi.

Wybierasz się na spacer bądź zwiedzasz okolicę? Idealnym uzupełnieniem będzie wizyta w Kuchni Warszawskiej – restauracji, gdzie klimat PRL-owskiej Warszawy nie przeminął, a jedzenie jest przepyszne i zdecydowanie lepsze od lokali z tamtych czasów.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...