Restauracja

Fontanna

Fontanna

ul. Rybaki 3

00-221 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 23:00

11:00 - 23:00

11:00 - 22:00

Dzisiaj: 12:00 - 22:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 130 os.

SALĘ

do 60 os.

OGRÓDEK

do 70 os.

 • Europejska
 • Włoska
 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Warszawski Park Fontann położony na Podzamczu, nieopodal lewego brzegu Wisły to bardzo popularne i lubiane miejsce. Park przy Skwerze I Dywizji codziennie wypełnia się mieszkańcami Warszawy oraz turystami. Szczególnie w weekendy jest miejscem spotkań tętniącym życiem i gwarem.

W samym sercu Parku mieści się Pawilon Artystyczny, a w nim Restauracja Fontanna. To świeże miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, które swoje otwarcie świętowało 3 grudnia 2016 roku. Lokal, pełni nie tylko funkcję gastronomiczną, jest również ośrodkiem życia kulturalnego i miejscem ekspozycji współczesnej sztuki.

Firma KDesign, która jest autorem projektu wnętrza, zainspirowana duchem miejsca oraz bliskością z otaczającą naturą zaprojektowała lokal tak, aby sprawiał wrażenie przeszklonej, pełnej zieleni oranżerii.

Centralnym punktem lokalu jest otwarty bar. Goście siedzący za nim mogą obserwować i podglądać pracę kucharzy i barmanów. Pozostałą część restauracji stanowi przestronna sala z przeszkloną ścianą. Sala wypełniona jest stolikami, które na życzenie gości możemy ustawić w dowolnej konfiguracji, w zależności od ilości gości oraz charakteru spotkania. W sezonie letnim dostępny jest komfortowy, częściowo zadaszony, zewnętrzny ogródek z bezpośrednim widokiem na multimedialne fontanny oraz zieleń otaczającego parku. Od niedawna możemy pochwalić się rzutnikiem i ekranem. To wspaniała wiadomość dla firm, które chciałyby zorganizować u Nas spotkanie firmowe, szkolenie czy inny event.

W naszej Restauracji można zatracić się w smaku i aromacie wspaniałych, świeżych owoców morza i ryb, ręcznie robionych past, pizzy wypiekanej w piecu opalanym drewnem oraz najlepszej jakości mięsach. Szefowie kuchni komponując menu bazują na sezonowych warzywach i owocach, tak aby zachować jak najlepszą jakość serwowanych potraw. Nasze menu to głównie potrawy kuchni włoskiej z polskimi akcentami. Z bogatej oferty win jesteśmy w stanie dobrać wino do każdej zamówionej potrawy. Wina oraz produkty sprowadzane są od najlepszych dostawców, tak aby zachować najwyższą jakość serwowanych potraw. Możemy pochwalić się oryginalnymi wędlinami i serami prosto z Włoch.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...