Restauracja

Florian ogień czy woda

Florian ogień czy woda

ul. Chłodna 3

00-891 Warszawa, Wola

www.florian.pl

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

11:00 - 22:00

11:00 - 22:00

11:00 - 22:00

11:00 - 22:00

11:00 - 22:00

11:00 - 23:00

11:00 - 23:00

Dzisiaj: 11:00 - 22:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 200 os.

SALĘ

1. do 70 os.
2. do 40 os.
3. do 30 os.
4. do 30 os.

VIP ROOM

do 20 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Restauracja Florian Ogień czy Woda to miejsce z historią i wyjątkowym klimatem. Lokal położony jest w samym sercu Warszawy, na obszarze dawnego kompleksu koszar wojskowych. Budynek, w którym się mieści, w XVIII wieku był schronieniem dla żołnierzy Gwardii Cesarskiej Napoleona. Dziś funkcjonuje w nim Restauracja, będąca harmonijnym połączeniem kontrastów.

W Restauracji Florian na jednej przestrzeni spotykają się żywioły - Ogień i Woda. Znajdziesz tu dwie strefy:
- harmonijną i elegancką, z dwiema salami: Salą Vip mieszczącą do 20 osób oraz dwie Sale Białe wykończone w klimacie vintage z kameralnymi stolikami;
- ognistą i kameralną, z zaprojektowaną w luźnym klimacie Salą Klubową oraz Salę Pubową, w której znajduje się ponad 200 letni kominek.

W menu Restauracji znajdują się dania przygotowywane na bazie tradycyjnych polskich receptur, podane z nutką nowoczesności i świeżości wprowadzoną przez naszych kucharzy – kreatorów smaku, którzy swoje doświadczenie zdobywali w kraju i zagranicą. Możemy Ci zaproponować dwa zupełnie odmienne zestawy: wyraziste Menu Ogień i wykwintne Menu Woda. W tygodniu serwujemy również doskonałe lunche w przystępnej cenie. Zgodnie z żywiołami podzielona jest także obsługa – nasi kelnerzy to „ciche wody” albo „ogniste temperamenty”. Zdecyduj sam przez kogo wolisz być obsługiwany - odróżnisz ich po kolorze fartucha.

Restauracja Florian Ogień czy Woda to idealny wybór – bez względu na to, czy planujesz wytworny obiad dla rodziny, imprezę firmową czy spontaniczny wypad z przyjaciółmi. Nasz siła tkwi w harmonii wynikającej z połączenia tradycji i nowoczesności, luzu i elegancki, delikatności i pikanterii. Powiedz nam czego potrzebujesz – my znajdziemy dla Ciebie idealne połączenie i sprawimy, że wraz ze swoimi gośćmi poczujecie się wyjątkowo.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...