Restauracja

Fat Buddha

Fat Buddha

ul. Mazowiecka 2/4

00-048 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Nieczynne

Nieczynne

17:00 - 0:00

17:00 - 2:00

17:00 - 4:00

17:00 - 4:00

Nieczynne

Dzisiaj: 17:00 - 0:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 230 os. (800m²)

SALĘ

1. do 120 os.
2. do 60 os.
3. do 30 os.

VIP ROOM

do 24 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Mens Night

  Mens Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Fat Buddha to miejsce w samym sercu Warszawy, w którym klimat orientu przenika się z nowoczesnością, tworząc spójną, niepowtarzalną całość. W lokalu możesz skosztować dań tradycyjnej kuchni japońskiej oraz unikalnych, autorskich koktajli.

Fat Buddha to ponad 800 m2 powierzchni, na której dalekowschodnia tradycja łączy się z nowoczesną, zachodnią architekturą. We wnętrzu dwupoziomowego lokalu czekają na Ciebie orientalne zdobienia, ogromne, 4-metrowe okna, podświetlany sufit i przytulna antresola. Fat Buddha jest w stanie zapewnić miejsca siedzące nawet dla 235 osób jednocześnie. W przestrzeni Fat Buddha mamy sporo możliwości eventowych do wydzielenia poszczególnych stref lounge, antresol oraz stref VIP.

Szef kuchni Fat Buddha specjalizuje się w daniach kuchni orientalnej, przede wszystkim kuchni japońskiej, jednak restauracja oferuje możliwość przygotowania dedykowanego menu – według życzenia klienta.

Powierzchnia Fat Buddha przeznaczona jest między innymi do organizacji koncertów, prywatnych imprez okolicznościowych czy firmowych eventów. Sprawdzi się idealnie na organizacje afterparty lub klimatyczną imprezę urodzinową. Rezerwuj w Fat Buddha i poczuj dalekowschodni, nowoczesny klimat!

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...