Restauracja

Different - restauracja w...

Different - restauracja w ciemności

al. Jerozolimskie 123A

02-017 Warszawa, Ochota

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

16:00 - 22:00

16:00 - 22:00

16:00 - 22:00

16:00 - 22:00

16:00 - 22:00

16:00 - 22:00

16:00 - 22:00

Dzisiaj: 16:00 - 22:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 50 os.

SALĘ

do 50 os.

VIP ROOM

do 12 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Event w prawdziwej i całkowitej ciemności? Takie wydarzenie może mieć miejsce jedynie w DIFFERENT. Jest to miejsce, gdzie spożywanie posiłku jest zmysłową przygodą a wydarzenie nabiera zupełnie innego charakteru. Domeną Different jest autentyczność serwowanych doświadczeń, stąd też przewodnikami w restauracji DIFFERENT są osoby świetnie obeznane na co dzień z ciemnością - niewidomi. Są to wyszkoleni, uprzejmi i zawsze pomocni kelnerzy, z którymi spokojnie można iść w ciemno.

Restauracja w ciemności wprowadza swoich gości w świat niewidomych, gdzie istnieje piękno, radość, marzenia, gdzie bariera wzrokowa nie jest przeszkodą, ale bodźcem do rozwoju pozostałych zmysłów. Tak smacznego spotkania naszych dwóch światów jeszcze w Polsce nie było. Jest to idealna okazja na spotkanie integracyjne zespołu, gdzie zupełnie odchodzimy od utartych szlaków. Całkowitą gwarancją kameralności jest fakt, że jako jedyna restauracja w Polsce, kelnerzy nie korzystają z noktowizorów a są to osoby niewidome, a zatem goście będą mogli czuć się zupełnie swobodnie.

Lokal dysponuje przestrzenią bankietową dla 50 osób w sali głównej oraz 12 miejscami w sali VIP.

Usługi Different zaspokoją potrzebę poszukiwania nietypowych doznań, przeżywania silnych emocji, egzotyki, niezwykłości, przy jednoczesnym pragnieniu poczucia bezpieczeństwa i bycia pod opieką profesjonalistów oraz poznania świata, który odbiera się całą mocą zmysłów pozawzrokowych.

Węch rozbudza wyobraźnię i stymuluje do odgadnięcia, co w danej chwili Państwo kosztujecie.

Dotyk pozwala odkryć konsystencję dań, a także poczuć bliskość osób, które towarzyszą nam w tej niezwykłej podróży.

Słuch podtrzymuje interakcje i wymianę wrażeń.

Zmysł smaku podpowiada co znajduje się na talerzu i ocenia jakość potraw.

Świętnym dodatkiem do wizyty w Different jest degustacja alkoholi, koncert z muzyką na żywo, randka w ciemno oraz degustacja kawy.

Degustacji alkoholi, z elegancją, aromatem i smakiem największych koneserów napojów alkoholowych, zabierą Was w podróż do różnych zakątków Ziemi w poszukiwaniu najznamienitszych gatunków alkoholu: whisky, wina, miodów pitnych i innych. Wyprawa rozpocznie się w miejscach produkcji danych alkoholi. Będziecie mieli okazję poznać specyfikę różnych gatunków, zdobędziecie wiedzę, pozwalającą na świadome zakupy i pełną degustację dobrej jakości alkoholu w przyszłości.

Koncerty, recitale i spotkania z muzyką na żywo w całkowitej ciemności. Wyostrzony zmysł słuchu powoduje, że odbiór w naturalny sposób zyskuje na jakości. To wyzwanie nie tylko dla gości – ale także dla samych artystów.

Dodatkowo w wieżowcu Millennium Plaza są również:
Niewidzialna Wystawa
świetnie wyposażone sale konferencyjne, od 10 do 90 m2
parking podziemny (254 miejsca) oraz
parking naziemny (255 miejsc).

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...