Restauracja

Centrum Zarządzania Świat...

Centrum Zarządzania Światem

ul. Okrzei 26

03-710 Warszawa, Praga-Północ

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

8:00 - 0:12

8:00 - 0:12

8:00 - 0:12

8:00 - 0:12

8:00 - 2:12

10:00 - 2:12

10:00 - 0:12

Dzisiaj: 8:00 - 0:12

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 160 os.

SALĘ

1. do 80 os.
2. do 50 os.

VIP ROOM

do 35 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Mens Night

  Mens Night
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Na Starej Pradze w zabytkowej kamienicy przy ulicy Okrzei, zwanej Domem Pod Sowami, powstała klubokawiarnia – Centrum Zarządzania Światem. Jest to przestronny dwu-poziomowym lokal, w którym na co dzień odbywają się koncerty jazzowe, bluesowe, rockowe, hiphopowe, a także poezji śpiewanej, kabarety, stand-upy, wystawy fotografii, pokazy mody, a do tego kursy baristyczne, spotkania z autorami książek i wiele więcej.

Klubokawiarnia Centrum Zarządzania Światem łączy zalety przestronnego, industrialnego loftu z historią zabytkowej kamienicy. Zobaczyć tu można lampy stylizowane na latarnie z Parku Praskiego, barierkę wzorowaną na balkonach z ulicy Jagiellońskiej czy replikę balustrady z ulicy Targowej. Inne uliczne akcenty to palarnia i toalety zrobione na wzór kontenerów morskich, nawiązujących do tych z budowy pobliskiej stacji metra i budek strażniczych na parkingach.

W Centrum Zarządzania Światem można organizować zarówno wydarzenia prywatne jak i eventy firmowe. Jubileusze firmowe, pokazy produktów, konferencje oraz spotkania świąteczne można połączyć z wizytą w nieopodal położonym Kinie Praha oraz Centrum Kreatywności Targowa.

Lokal jest w stanie pomieścić maksymalnie 160 osób, z podziałem na salę VIP, parter oraz salę Klubową na której znajduje się podest do występów artystycznych. Zaplecze techniczne w Centrum Zarządzania Światem oferuje rzutnik, nagłośnienie, scenę na pokazy artystyczne lub przedstawienia.

Miękkie, wygodne kanapy i fotele, szafa z książkami z tajemnym przejściem do "Innego Wymiaru" oraz dobre nagłośnienie sprzyjają interakcji i jednoczą różne środowiska. Wszystko to w towarzystwie świeżo palonej kawy, dobrego aromatycznego wina i orzeźwiających cocktaili, które serwują kelnerzy

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...