Restauracja

BOSKA! Praga

BOSKA! Praga

ul. Okrzei 23

03-715 Warszawa, Praga-Północ

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

9:00 - 23:00

9:00 - 21:00

Dzisiaj: 8:30 - 23:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 200 os.

SALĘ

do 35 os.

VIP ROOM

do 20 os.

OGRÓDEK

do 30 os.

 • Europejska
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Mens Night

  Mens Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

W samym sercu prawobrzeżnej Warszawy, w budynku dawnego młyna parowego mieszczącego się przy ul. Okrzei 23, czeka na Was Boska! Praga - miejsce łączące praską bezpretensjonalność z wielkomiejską energią. W zabytkowych murach kryją się industrialne i nowoczesne wnętrza, przełamane elementami o ciepłej tonacji. Przytulna, niezobowiązująca atmosfera lokalu zapewnia poczucie swobody i sprawia, że w Boskiej! każdy może czuć się dobrze – zarówno młodzi, jak i starsi. Dbamy też o naszych najmłodszych gości, dla których przygotowane są specjalne atrakcje oraz kącik zabaw.

BOSKA! Praga oferuje gościom 3 różne przestrzenie, mieszczące się na oddzielnych poziomach:
-część restauracyjno-barowa (poziom 0), wypełniona jest apetycznym zapachem pizzy i pieczywa wypiekanych w okrągłym piecu wystawionym na widok gości. Domowa, niezobowiązująca atmosfera tego miejsca sprawia, że sprawdzi się ono zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i obiad z rodziną.
-przestrzeń o charakterze bardziej biznesowym (poziom 1), z nienachalnym wystrojem łączącym urok surowej cegły i dyskretnego oświetlenia. Pomieszczenie jest wydzielone od reszty restauracji i posiada osobne wejście; dodatkowo, w sali konferencyjnej znajduje się sprzęt potrzebny do przeprowadzenia zamkniętego spotkania biznesowego (stół konferencyjny, rzutnik, ekran). Miejsce idealne zarówno do spotkań indywidualnych, jak i kameralnych konferencji biznesowych.
-przestrzeń na poziomie -1, w której organizowane są imprezy zamknięte, a także cykliczne spotkania, warsztaty, pokazy i atrakcje dla dzieci. Atrakcji nie brakuje, ponieważ jak na charakter dzielnicy przystało, oferta wydarzeń kulturalnych w Boskiej! ciągle się poszerza. W tej Sali możemy dla Państwa zorganizować komunie, przyjęcia ślubne, bankiety firmowe, etc.

Kluczowe zalety Boskiej! – które dopełniają jej absolutnie pozytywną atmosferę – to kuchnia autorska z sezonowym menu, niewygórowane ceny oraz nienaganna obsługa. Boska! Praga oferuje gościom urozmaicony wybór przepysznych dań, przygotowanych przez starannie dobraną ekipę kucharzy. Poczynając od kilku wersji śniadań – zarówno tradycyjnych, jak i nawiązujących do najnowszych trendów dietetycznych – przez lunche, przekąski, dania obiadowe i desery, aż po kolacje. Do spróbowania są tu między innymi burgery, pizze, zupy, sałaty – także w wersji wegetariańskiej oraz dla dzieci. W barze serwowane są koktajle, drinki, wina, a także duży wybór mocnych alkoholi.

Jeśli szukacie miejsca z niepowtarzalną energią i niebanalną kuchnią, zapraszamy do Boskiej! Jesteśmy dla Was otwarci już od 8.00 w tygodniu oraz od 9.00 w weekendy.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...