Restauracja

Borpince

Borpince

ul. Zgoda 1

00-018 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

8:30 - 23:00

9:00 - 23:00

Dzisiaj: 8:30 - 23:00

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 150 os.

SALĘ

1. do 50 os.
2. do 70 os.
3. do 10 os.

VIP ROOM

1. do 6 os.
2. do 15 os.

 • Węgierska
 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Lunchowo

  Lunchowo
 • Przyjęcia okolicznościowe

  Przyjęcia okolicznościowe
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

Borpince to węgierska restauracja prowadzona od samego początku przez rodowitych Węgrów. Jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza piwnicę win, oczywiście węgierską. I takie też jest Borpince – piwnica znajduje się w przedwojennej kamienicy w centrum Warszawy, a w swojej ofercie posiada szeroką gamę wyłącznie węgierskich win pochodzących od najsłynniejszych winiarzy z różnych regionów Węgier. Karta win stale się zmienia, gdyż wprowadzane są ciekawe i inspirujące winiarskie nowości. Ceglane sklepienia, stara architektura oraz muzyka z kraju Madziarów stwarzają unikalny i niezapomniany klimat w tym lokalu. Borpince oprócz piwnicy oferuje także salę na parterze, zwaną LaBOR. Serwowane tam są śniadania oraz lunche i organizowanie mniej formalne spotkania. Z kolei elegancka i klimatyczna piwnica połączona z szykownym serwisem kelnerskim stanowi dobre miejsce dla organizacji wydarzeń takich jak spotkania biznesowe, lunche, wieczory ze znajomymi czy randki.

Dania w menu Borpince przygotowywane są w większości z produktów sprowadzanych z Węgier. Goście znajdą tutaj tradycyjne potrawy węgierskie, m.in. zupę gulaszową bográcsgulyás, zupę rybną halászlé czy tradycyjny gulasz pörkölt.

W restauracji odbywają się niezwykłe kolacje w ciemności o nazwie Dine in the Dark. Goście podczas takich wieczorów mogą przekonać się jak bardzo odcięcie zmysłu wzroku wpływa na odbieranie smaku potraw. Uczestnicy takich kolacji prowadzeni są przez mistrza ceremonii, za pomocą którego odkrywają dania znajdujące się na ich talerzach. Poprzez smak oraz zapach jedzenia próbują odgadnąć co zostało im podane.

Oryginalne, kamienne wnętrze Borpince sprawia, że jest to miejsce wręcz idealne na popołudniowe, obiadowe spotkania. Dzięki wszechobecnym butelkom win, ceglanym ścianom oraz łukowatym sklepieniom goście czują się jak w prawdziwej węgierskiej piwnicy w winiarni. Odwiedź Borpince i poczuj klimat węgierskiej restauracji rezerwując z Lokalowo.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...