Klub

6 cocktails

6 cocktails

ul. Mokotowska 57

00-542 Warszawa, Śródmieście

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Nieczynne

Nieczynne

19:00 - 1:00

19:00 - 1:00

19:00 - 2:00

19:00 - 2:00

Nieczynne

Dzisiaj: Nieczynne

Wyślij maila

Zarezerwuj dla siebie:

LOKAL

do 150 os.

SALĘ

1. do 70 os.
2. do 40 os.

VIP ROOM

do 15 os.

 • Biznesowo

  Biznesowo
 • Ladies Night

  Ladies Night
 • Mens Night

  Mens Night
 • Urodzinowo

  Urodzinowo
 • We dwoje

  We dwoje
 • Ze znajomymi

  Ze znajomymi

6 cocktails to miejsce tajemnicze, magiczne i… dostępne tylko dla wtajemniczonych. Lokal znajduje się w pięknej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej, a trafić mogą do niego tylko osoby, które wcześniej wiedziały o jego istnieniu. Ty już wiesz – i wiedz też, że to miejsce, które z pewnością warto poznać.

Mimo iż ten nietuzinkowy cocktail bar znajduje się w centrum Warszawy, zapewnia spokój, wyjątkowy klimat i możliwość spędzenia wolnego czasu w niezwykłym wnętrzu. Lokal jest bowiem usytuowany w dawnym mieszkaniu. Znajduje się w nim kilka pokojów, które pełnią funkcje przytulnych sal. Wysoko podwieszone sufity, duże okna, proste meble i kameralna atmosfera – wszystko to sprawia, że 6 cocktails nadaje się do organizacji różnego typu spotkań – zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Do 6 cocktails możesz dostać się wyłącznie po uprzedniej rezerwacji (telefonicznej, za pośrednictwem Facebooka lub pisząc w tej sprawie do Lokalowo). Dzięki temu kameralny klimat jest zagwarantowany. W lokalu dostępna jest bogata oferta alkoholi i koktajli serwowanych przez barmanów. Jeśli interesuje Cię organizacja wydarzenia w tym miejscu, istnieje możliwość zamówienia dowolnego cateringu.

Napisz recenzję

Ostatnio na blogu

Biznesowe lunche, kolacje, imprezy w hotelach czy pikni...
Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy słyszysz okreś...
Dopiero co rozpocząłeś pracę, nie zdążyłeś jeszcze dobr...