Gdzie nie chodzić na randki? Wystrzegaj się tych miejsc.

Randka. Dla jednych są to magiczne chwile, dla innych znowu chwile grozy. Kiedy mówimy o randkowaniu, często myślimy o pierwszej randce lub spotkaniu z kimś kogo dopiero zaczynamy poznawać. O tym jak nie dobierać miejsc na pierwszą randkę przeczytasz w tym artykule. Poznaj listą najgorszych miejsc na pierwsze randki.

Wyjście do kina

Klasyk. Od dziecka widzimy ten scenariusz w filmach, młody mężczyzna zaprasza podobającą się mu dziewczynę do kina, trzymają się za ręce, dobrze się bawią i puszczają sobie niewinne spojrzenia… Rzeczywistość najczęściej wygląda trochę inaczej, siedzimy w ciszy i oglądamy film. Nie znamy drugiej osoby, więc odczuwamy delikatny dyskomfort w dzieleniu się naszymi emocjami: swobodny śmiech, strach, płacz czy zachwyt.

Przerażający horror, świetne komedia czy film akcji gwarantują nam ogromne emocje, jednak na jedną z pierwszych randek wybierzmy inne miejsce, gdzie będziemy mogli z nowo poznaną osobą porozmawiać, wymienić się poglądami i poznać się bez przeszkadzania innym. Seans z drugą osobą w kinie jest świetnym wyborem, na kolejną randkę.
 

Nocny klub lub głośny bar

Kolejne nietrafione miejsca na pierwsze spotkanie z nową osobą. Nie każdy lubi takie środowisko, nie każdy też lubi czy umie tańczyć. Tym bardziej jeżeli od tego będzie zależało jak dalej potoczy się znajomość.

TIP dla mężczyzn: W klubie normy zachowania są mocno naginane i nawet udaną randkę może zepsuć nowy adorator naszej towarzyszki. Chyba nikt nie chce starać się dobrze wypaść i do tego walczyć o uwagę z innym facetem…

Do tego dodajmy ogólny tłok, hałas i późną porę. Nie na pierwszą randkę.
 

Imprezy rodzinne w domu lub w restauracji

Zapraszać osobę, którą ledwo znamy na rodzinną imprezę? Tak, ludzie to robią! Niezręczność, uczucie bycia pod lupą czy też udawanie, że znacie się dłużej może wybić z rytmu każdą osobę. Pytania o nasze wspólne plany mieszkanie czy dziecko, zadawane przez dociekliwą “ciotkę od strony mamy” będzie kroplą w morzu niezręcznych sytuacji. Jeżeli chcemy dać innej osobie czas na oswojenie się z nami to należałoby wybrać coś mniej zobowiązującego.
 

Wspinaczka, gokarty, rolki lub inne ekstremalne propozycje

Wyjścia z nutką adrenaliny (tak, rolki też mogą jej dodawać!) to ciekawa alternatywa do spokojnych wyjść. Jednak pamiętajmy, że chcąc czuć się swobodnie w trakcie takiego wyjścia musimy mieć zbudowane zaufanie do drugiej osoby. Nawet gustujący w takich zajęciach mogą sceptycznie podchodzić do randki z kimś mało znanym w niekontrolowanym środowisku. Zostawmy takie atrakcje na późniejsze randki.
 

To gdzie iść na randkę w Warszawie?

Warto zapytać co druga osoba lubi. Kawa czy piwo, restauracja o surowym, eleganckim wnętrzu czy klimatyczny cocktail bar i według tego wybrać odpowiedni lokal. Też dużo zależy od pory randki - śniadanie w niedzielę rano? Czemu nie! Kolorowe drinki w klimatycznym coctail barze w piątkowy wieczór też brzmią dużo lepiej, a może muzyka na żywo i stolik ze świecami? Możemy również sprawdzić, co aktualnie jest na topie, nowa klubokawiarnia czy modne lokale i w tych miejsach zrobić rezerwację.

 

Możliwości jest sporo, a z dodatkową pomocą przyjdziemy już w najbliższych tygodniach. Bądźcie na bieżąco!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł to spodoba Ci się: