Firmowa strefa kibica w 3 punktach (atmosfera, lokal i...)

Mundial to czas, w którym każdy z nas staje się fanem piłki nożnej – niezależnie od tego, czy na co dzień śledzi piłkarskie rozgrywki, czy też zupełnie nie interesuje się futbolem. Ulice, puby, restauracje, ogródki wypełniają się kibicami, którzy jednoczą się w zagrzewaniu do boju polskiej reprezentacji oraz ulubionych drużyn ze świata. Wykorzystaj ten wyjątkowy czas na organizację niezapomnianej integracji firmowej i stwórz razem z nami prywatną strefę kibica dla Ciebie i Twoich współpracowników.

W domu, w firmie czy w lokalu?

Strefę kibica można zorganizować wszędzie – nawet w domu lub w sali konferencyjnej w Twojej firmie. Takie rozwiązania mają oczywiście swoje zalety (przebywasz w domowym zaciszu lub po prostu w miejscu, które dobrze znasz), jednak dopiero wychodząc do lokalu, możesz w pełni się zrelaksować i poczuć mistrzowską atmosferę. ;) W dodatku o nic nie musisz się martwić, bo organizacja (łącznie z zaopatrzeniem, przygotowywaniem jedzenia i napojów oraz sprzątaniem) nie leży po Twojej stronie. Ponadto wyjście poza firmowe mury sprzyja integracji pracowników, pozwala im wyjść z zawodowych ról i nabrać motywacji do pracy.
 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Znajdziemy odpowiednie miejsce, zarezerwujemy stoliki, osobną salę, cały lokal lub ogródek i pomożemy dopasować menu oraz atrakcje dodatkowe.

Nie wiesz, w których lokalach możesz obejrzeć transmisje z Mistrzostw Świata? Zapytaj się nas o lokale z transmisją Mundialu!

A teraz sprawdź, w jakich miejscach możemy zorganizować Twoją strefę kibica.
 

Firmowa strefa kibica w lokalu:

 • Rezerwacja stolików – dla niewielkich (kilku lub kilkunastoosobowych) grup zorganizujemy strefy kibiców w przystosowanych do tego wydarzenia lokalach. Jeśli Ty i Twoi współpracownicy chcecie dzielić emocje razem z innymi, rozentuzjazmowanymi kibicami, ta opcja będzie dla Was doskonała.

 • Rezerwacja osobnego pomieszczenia – jeśli preferujesz towarzystwo wyłącznie swoich kolegów i koleżanek z pracy, zdecyduj się na organizację strefy kibica w osobnej sali w restauracji czy pubie. Opcja ta skierowana jest do grup zarówno kilkunasto-, jak i kilkudziesięcioosobowych.

 • Rezerwacja całego lokalu – jeśli chcesz zorganizować strefę kibica dla całej firmy, nie ma problemu! Znajdziemy odpowiedni lokal nawet dla 100-250 osób.
   

Firmowa strefa kibica w ogródku

Piękna pogoda, ciepłe, letnie popołudnia i wieczory, a do tego zimne napoje, pyszne dania, telebimy z transmisją meczu polskiej reprezentacji i grupa rozśpiewanych kibiców. Czyż nie tak kojarzy nam się Mundial? :) Jeśli chcesz zorganizować letnią integrację firmową w ogródku, połączoną z kibicowaniem polskiej drużynie, zachęcamy do kontaktu z Lokalowo!
 

Piłkarskie atrakcje dodatkowe

Oprócz tego, że znajdziemy dla Ciebie odpowiedni lokal czy ogródek, zarezerwujemy stoliki i pomożemy dopasować menu, możemy także zorganizować piłkarskie atrakcje dodatkowe, które podkręcą atmosferę w Twojej strefie kibica. Oferujemy między innymi:

 • firmowe zestawy kibica, które można wykorzystać nie tylko podczas Mundialu np. koszulki reprezentacji Polski z imionami członków zespołu;

 • tradycyjne biesiadowanie przy grillu z grill masterem;

 • trambambule, czyli popularne piłkarzyki.

Jeśli masz inne pomysły, chętnie z Tobą o nich porozmawiamy.
 

Kiedy kibicować Polakom?

Zawsze! :) A podczas Mistrzostw Świata, cali w biało-czerwonych barwach, spotykamy się przed telebimami w następujące dni:

 • 19 czerwca o 17.00 – mecz Polska-Senegal

 • 24 czerwca o 20.00 – mecz Polska-Kolumbia

 • 28 czerwca o 16.00 – mecz Polska-Japonia

I trzymamy kciuki za to, aby okazji do kibicowania podopiecznym Adama Nawałki było podczas Mundialu jak najwięcej!

Niezależnie od tego, czy chcesz zaaranżować przestrzeń dla kilku lub kilkunastu kolegów i koleżanek z zespołu, czy też dla 250 osób z całej firmy, zgłoś się do nas – zorganizujemy strefę kibica, jakiej Twoja firma jeszcze nie widziała! ;)

Jeśli podobał Ci się ten artykuł to spodoba Ci się: