Co zrobić, żeby łatwo znaleźć i zarezerwować przestrzeń w lokalu?

Rezerwacja przestrzeni w restauracji jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Skorzystaj z wyszukiwarki Lokalowo i oszczędzaj czas w swoich poszukiwaniach.

Jak znaleźć odpowiedni lokal na swoją imprezę prywatną lub firmową?

Tak łatwo jak podpowiada Ci intuicja!

Spójrzcie na trzy łatwe kroki, do znalezienia lokalu na swoje potrzeby:

  • Określ typ okazji, pod którą chcesz znaleźć i zarezerwować lokal. Niezapomniane urodziny, wyjście ze znajomymi połączone z muzyką na żywo w lokalu czy też restauracja na spotkanie biznesowe, wybieraj spośród proponowanych przez nas kierunków lub skorzystaj z wyszukiwarki ogólnej.

  • W wyszukiwaniu zaawansowanym wybierz dodatkowe wymagania. Sprecyzuj na ile osób chcesz dokonać rezerwacji; sala na 30 osób, lokal na 40 osób czy vip-room na 10? Dodaj do tego tagi takie jak “blisko centrum” czy “muzyka na żywo” i sprawdź, które lokale są w stanie to dla Ciebie zorganizować, klikając “szukaj”.

  • Wybieraj spośród proponowanych miejsc. Wejdź na profil lokalu i sprawdź jego możliwości rezerwacyjne oraz ofertę. Gdy znajdziesz interesujący Cię lokal, zadzwoń bądź napisz bezpośrednio i powołaj się na Lokalowo. Możliwe, że wraz z daną restauracją przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego na koniec wizyty :)

Profile lokali zostały stworzone z myślą o informacjach potrzebnych Ci w podjęciu decyzji o rezerwacji.

Jeżeli szukasz pomocy w znalezieniu odpowiedniego lokalu napisz do nas tutaj. Po ustaleniu terminu, ilości gości i innych szczegółów szybko zaproponujemy Ci najlepsze lokale z ofertą dopasowaną pod Twoją imprezę.

Przeczytaj również nasz artykuł o tym jak najczęściej szukamy lokalu na imprezę prywatną lub firmową.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł to spodoba Ci się: